Hluboce léčivé masáže pro ženy

7_edited.jpg

Dlouho jsem hledala slovo, které by vyjádřilo potenciál a hluboký přesah těchto unikátních, jedinečných a léčebných masáží. To nejbližší slovo, které to vyjadřuje je RITUÁL.

Je to pro mě zastavení se v posvátnosti přítomného okamžiku, bytí v těle a dání pozornost a prostor sama sobě, svému nitru, svým hloubkám a vnitřnímu světu.

Skrze pečující a vědomý dotek je tak dán průchod všemu uvnitř Tebe, co chce být viděno, uzdraveno a osvobozeno. Je to posvátný okamžik v důvěře a odevzdání. Je dána pozornost Tvému ženství, citům a prožívání. Jedná se o chvíli, kdy ve Tvém Vědomí dochází k narovnání a nastolení vnitřní rovnováhy a navýšení osobní vibrace do pole lásky a Jednoty.

Pro tuto dobu naprostý dar a podpůrný prostředek k zesílení svých vibrací a napojení se na ty nejčistší zdroje lásky a světla.

Zde najdeš masáže, které jsou velmi pečující, hýčkající a zároveň nesou terapeutický přesah. 

Přináší uzdravující proces těla a duše, kdy dochází k uvolňování emocí skrze pláč, smutek, smích, ale i pocity blaženosti a slasti.

 

Dochází k uvědomění si svých postojů, přesvědčení a bloků, které Tě doposud omezovaly. Přichází proměna ve fungování a postoji vůči sobě a svému tělu. Začneš cítit k sobě a ke svému tělu více lásky, laskavosti a soucitu. Propojíš se s hlubokou moudrostí uvnitř sebe, se svou jedinečnou esencí a kvalitami, které neseš.

V nabídce najdeš 2 masáže:

   HLUBOKÉ LÉČENÍ

U této masáže dochází k léčení Tvého ženství. Jde do hloubky. Do samotného jádra příčiny bolesti. Dochází k léčení Tvého srdce a emočních zátěží. Narovnává a uzdravuje vztah k sobě. 

Laskavě Tě provedu skrze Tvoje nepřijaté části, potlačené emoce, stagnující energii až k samotnému zdroji Tvé lásky, něžnosti a soucitu uvnitř sebe.

Propojíš se s léčitelkou uvnitř sebe a staneš se ji tak pro sebe a své široké okolí.

Po masáží Ti zprostředkuji vhled, který mi v průběhu masáže pro Tebe přišel, na základě tématu, se kterým jsi přišla.

Tato masáž je zároveň velmi pečující, vyživující a ukotvující.

 

Odejdeš naplněná, uvolněná, šťastná a pevně spojená sama se sebou. Ukotvená v sebedůvěře. Spojíš se se svou jedinečnou esencí, krásou a jemností uvnitř sebe.

Procítíš sama sebe ve své ženskosti.

Celou dobu Tě provází příjemná, podporující a přijímající atmosféra. Pocit bezpečí, klid, vůně a teplo ohně plápolajícího v krbu.

Tyto masáže doporučuji všem ženám:

 -  které z hloubi duše cítí volání po této vědomé práci skrze tělo, dotek a dech

 -  které jsou náročnější v požadavcích na vědomou péči o své tělo.

Nespokojíte se jen tak s jakoukoliv masáží a hledáte originální, jedinečný, laskavý a vědomý přístup.

Je vaší samozřejmostí se nechat vést svou intuicí, dát si to nejlepší a to zároveň očekáváte u péče o vás samé, kterou si také rády dopřejete.

 

Pokud vás volá tato vědomá pozornost a péče, tak vás ujišťuji, že jste na správném místě.