Představuji vám masáž, která vám slouží k vědomému navázání kontaktu se sebou, Otevírá vás citu, vnímavosti a prožitku. Dostává vás do těla, je velmi uvnitřňující a zklidňující. Tuto masáž provází jemnost, láska a péče.

 

Dochází k opečování vašeho srdce a duše.  

 

Tuto masáž charakterizuje klid, odevzdání, příjímání,  péče a zatavení se.

 

Bod zastavení nám dává příležitost k puštění a uvolnění psychických zátěží a všeho co už nám neslouží a naopak nás stahuje a svírá. Stačí se odevzdat a nechat odejít co už vám neslouží.

Jak masáž probíhá :

Popovídáme si u šálku dobrého čaje, kde máte prostor pro vyjádření s čím, přicházíte a já Vás seznámím s průběhem masáže.

Zpočátku jste přikrytá dekou, kde Vás jemnými pohyby těla harmonizuji a připravuji na masáž. Po té uvolňuji Vaše tělo jemnými hladivými doteky a následně přichází fáze olejová, kdy Vás masíruji teplým bylinným olejem, který ve vás podpoří klid a vy se tak ještě více svou pozorností propadnete do těla a do hlubokých vnitřních prožitků.

 

Masírovanými částmi těla jsou: hlava, obličej, ruce, hruď, břicho, podbříšek, záda, nohy.

Ne vždy jsou všechny tyto části těla masírovány. Ke každému přistupuji individuálně a na základě potřeb a požadavků se kterými přicházíte se odvíjí celý průběh masáže.

Masírovaná jste přírodním bylinným olejem vyrobeným speciálně pro tento typ masáže, který má podpůrný účinek.

 

Po masáži Vám sděluji cenné informace, které ke mně v průběhu masáže přišly z nacítění se na Vaše pole. Skrze toto sdělení se Vám dostává mnohých informací k tématu se kterým přicházíte a zároveň s ním k Vám přichází praktické typy a nástroje k další podpoře v sebe uzdravení a podpoření léčebného procesu, který je ve Vás aktivován.

Délka a cena masáže:  60 minut 500 Kč,  90 minut 750 Kč

U terapeutických masáží doporučuji délku 90 minut.