Představuji vám masáž, která, podpoří ve vás jednak menstruační cykličnost jako celek – propojení se s jednotlivými fázemi – ženskými archetypy- pana,matka, kouzelnice a vědma.

 

Je možné pracovat s každou fází jednotlivě, tak aby byla ve vás podpořena přesně ta fáze, u které cítíte, potřebu podpořit a něco uzdravit. Záleží na individuální  potřebě s ohledem na to, s čím přicházíte

 

Tato masáž pracuje s tématy v oblasti ženství a sexuality a celkové harmonizaci v této oblasti. Uzdravuje citovou a emocionální rovinu.

 

Dochází k uvolňování bolesti jak na psychické tak fyzické úrovni.

 

Doporučuji když:

 – je nepravidelný menstruační cyklus

 – máte menstruační bolesti

 – chcete otěhotnět

 – potřebujete uzdravit poporodní traumata, jizvy a své vlastní početí a prenatální období- už tady vzniká první zkušenost, která má vliv a dopad na kvalitu našeho života, vztahů a prožívání

– potřebujete uzdravit vztah k sobě a zapracovat na sebelásce a citu k sobě

 – se chcete propojit se svou intuicí, vnitřní moudrostí a napojit se na vnitřní zdroje své síly

– uvádím zde jen několik typů s čím lze pracovat v této oblasti, jejich samozřejmě mnohem více, tyto jsem uvedla jako nejzákladnější, dále si můžete dosadit sama podle toho, co vás sužuje a není zde uvedeno

 

Tato masáž má velký potenciál v otevření se hlubokým citům a prožitkům. Nese odkaz v důležitosti propojení se sebou, svými potřebami, touhami a uměním je následovat.

 

Napojuje na pole důvěry v život a jeho přirozenost. Dochází k propojení s rytmem Země, která může vést naše kroky, nasloucháme-li. Stává se tak pro nás studnicí moudrosti v principech života e jeho přirozenosti.

Jak masáž probíhá :

Popovídáme si u šálku dobrého čaje, kde máte prostor pro vyjádření s čím, přicházíte a já Vás seznámím s průběhem masáže.

Zpočátku jste přikrytá dekou, kde Vás jemnými pohyby těla harmonizuji a připravuji na masáž. Po té uvolňuji Vaše tělo jemnými hladivými doteky a následně přichází fáze olejová, kdy Vás masíruji teplým bylinným olejem, který ve vás podpoří klid a vy se tak ještě více svou pozorností propadnete do těla a do hlubokých vnitřních prožitků.

 

Masírovanými částmi těla jsou: hlava, obličej, ruce, hruď, břicho, podbříšek, záda, nohy.

Ne vždy jsou všechny tyto části těla masírovány. Ke každému přistupuji individuálně a na základě potřeb a požadavků se kterými přicházíte se odvíjí celý průběh masáže.

Masírovaná jste přírodním bylinným olejem vyrobeným speciálně pro tento typ masáže, který má podpůrný účinek.

 

Po masáži Vám sděluji cenné informace, které ke mně v průběhu masáže přišly z nacítění se na Vaše pole. Skrze toto sdělení se Vám dostává mnohých informací k tématu se kterým přicházíte a zároveň s ním k Vám přichází praktické typy a nástroje k další podpoře v sebe uzdravení a podpoření léčebného procesu, který je ve Vás aktivován.

Délka a cena masáže:  60 minut 500 Kč,  90 minut 750 Kč

U terapeutických masáží doporučuji délku 90 minut.