Představuji vám masáž, která vás propojí s živly uvnitř vás a máte tak možnost docílit vnitřní rovnováhy a harmonie, poznat, procítit a pochopit přirozenost života, žít po proudu a v souladu se sebou.

 

Napojení na živly vám v tom může velmi pomoct a podpořit vás v každodennosti prožitků. Když je něco v nerovnováze, tak na druhé straně se to projeví jako flustrace, či nedostatek.

 

Živel vody – nese poselství citů, emocí a prožitku. Pokud jsme s ním v souladu vše volně plyne a proudí a naše prožívání je pestré, barvité a radostné. Cítíme, radost z toho, že žijeme a máme chuť tvořit a šířit lásku kolem sebe.

 

Živel Země – nám přináší stabilitu, důvěru a vnitřní jistotu.Propojení se svými kořeny. Cítíme se pevní a máme důvěru v to, co prožíváme, důvěru v okolní děje. Živel země nám napomáhá k realizaci.

 

Živel ohně – nám přináší příliv energie, vášně a touhy, která nás žene vpřed. Je to energičnost, vitalita a prožívání sexuality.

 

Živel vzduchu – nese nové myšlenky, nápady a vize. Přináší lehkost a nadhled, pocit svobody a jednoduchosti.

 

Přináší Velké uvolnění a klid v duši.

 

U této masáže pracuji s každým živlem jednotlivě tak, aby došlo k harmonizaci.  Je to na individuální potřebě.

Jak masáž probíhá :

Popovídáme si u šálku dobrého čaje, kde máte prostor pro vyjádření s čím, přicházíte a já Vás seznámím s průběhem masáže.

Zpočátku jste přikrytá dekou, kde Vás jemnými pohyby těla harmonizuji a připravuji na masáž. Po té uvolňuji Vaše tělo jemnými hladivými doteky a následně přichází fáze olejová, kdy Vás masíruji teplým bylinným olejem, který ve vás podpoří klid a vy se tak ještě více svou pozorností propadnete do těla a do hlubokých vnitřních prožitků.

 

Masírovanými částmi těla jsou: hlava, obličej, ruce, hruď, břicho, podbříšek, záda, nohy.

Ne vždy jsou všechny tyto části těla masírovány. Ke každému přistupuji individuálně a na základě potřeb a požadavků se kterými přicházíte se odvíjí celý průběh masáže.

Masírovaná jste přírodním bylinným olejem vyrobeným speciálně pro tento typ masáže, který má podpůrný účinek.

 

Po masáži Vám sděluji cenné informace, které ke mně v průběhu masáže přišly z nacítění se na Vaše pole. Skrze toto sdělení se Vám dostává mnohých informací k tématu se kterým přicházíte a zároveň s ním k Vám přichází praktické typy a nástroje k další podpoře v sebe uzdravení a podpoření léčebného procesu, který je ve Vás aktivován.

Délka a cena masáže:  60 minut 500 Kč,  90 minut 750 Kč

U terapeutických masáží doporučuji délku 90 minut.